StockSnap OJRCSZA3OD SmallNaši milí čtenáři, přátelé,

utrhnutí posledního listu v kalendáři právě končícího roku, pro mnoho lidí znamená bilancování. Co se podařilo, co se podařilo poněkud méně, co jsme dokázali či nestihli, a to v soukromém i pracovním životě.

Jedna z teorií vysvětlení osobní potřeby bilancování říká, že kdo je šťastný a spokojený se svým životem, bilancovat nepotřebuje, protože si plní svoje sny a žije tak, jak si přeje. Mým tajným snem  už  dlouho bylo psát, ale dlouho jsem nenašla odvahu. A tak jedním z velmi důležitých dnů mého roku 2017 byl pro mě den, kdy jsem byla přizvána, abych si zkusila svůj sen splnit prostřednictvím právě vznikajícího časopisu BlogTime.cz.

Pravda, naše začátky nejsou zrovna raketovým startem, hledáme, zkoušíme, učíme se. A především čekáme na vaše reakce a podněty a jsme za ně velmi vděční. Budeme rádi, když nám svými náměty, nápady, postřehy i kritikou pomůžete, aby pro nás všechny vyrostl BlogTime ve fajn stránky, které budete rádi navštěvovat. A tak neváhejte a pište. Pište nám všechno, co vás napadne. Co děláme dobře, co bychom mohli dělat lépe, co vás zajímá, jaké rubriky byste u nás rádi četli? Nebo se rovnou připojte a pojďte tvořit BlogTime s námi!

Co jsem to vlastně na začátku….á, ano, konec roku, bilancování. Píšu a píšu a málem jsem zapomněla o čem. Slibuju, že zapracuju na schopnosti udržet myšlenku, aby se to, co píšu, dalo také číst :-)

Hlavním důvodem, proč jsem začala psát tyto řádky bylo, že jsem vám všem chtěla poděkovat za přízeň a popřát, aby pokud budete mít za rok touto dobou potřebu bilancovat, tak aby vaše rozvaha měla plnější kolonku dal než má dáti.A tak v následujících dnech, týdnech a měsících tvořte, malujte, pište, zpívejte, běhejte, tančete, smějte se, milujte, křičte, šeptejte, plačte, padejte a vstávejte, zkoušejte nové věci, zkrátka žijte. Žijte tak, jak si přejete v noci před usnutím, žijte tak, abyste se těšili, až se ráno probudíte, vychutnávejte život ve všech jeho barvách a proměnách.

PF 2018 a příznivý vítr v zádech přeje

Vaše Anna

PS: nezapomeňte e-mail, na kterém čekáme na vaše připomínky a návrhy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budeme rádi za vaše komentáře: